گردو

 • آموزش CSI Etabs

  0 out of 5
  30,000 تومان 18,000 تومان

  یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده است. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد. در هر حال نیاز به برنامه های مخصوص مانند ETABS هنگامی آشکار تر شد که مهندسان سازه تحلیل های غیر خطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورد استفاده قرار دادند و با پیدایش کامپیوترهای امروزی با قدرت و توان بالا این کامپیوترها برای ایجاد مدل های بزرگتر و پیچیده تر به وسیله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند.
  سید علی طباطبایی، در این بسته آموزشی سعی کرده تا با بیانی ساده و مفهومی، مدل سازی بتنی و فولادی را مورد تحلیل و بررسی قرار بدهد و تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی را به شما آموزش دهد.

 • نرم افزار AutoCAD Collection Vol.1

  0 out of 5
  13,000 تومان 9,100 تومان

  اتوکد بدون شک قویترین نرم‌افزار نقشه‌کشی است که عملا در این حوزه رقیب قدرتمندی ندارد.قابلیتها و امکانات بسیار این نرم‌افزار در کنار سهولت کار و استفاده، این نرم‌افزار را به استاندارد صنعت نقشه‌کشی تبدیل کرده است. عملا تمام افرادی که در رشته‌های مرتبط با سازه و نقشه‌کشی فعالیت می‌کنند همانند مهندسین و دانشجویان عمران، معماری، نقشه‌کشی و حتی مکانیک از این نرم‌افزار در رشته خود و برای کارهای طراحی دوبعدی و سه‌بعدی بهره می‌برند.

 • نرم افزار AutoCAD Collection Vol.2

  0 out of 5
  13,000 تومان 6,500 تومان

  شامل نسخه های کامل نرم‌افزار نقشه کشی اتوکد قابل استفاده توسط مهندسین و دانشجویان

  به همراه فارسی نویس و فونت های فارسی برای تایپ مستقیم فارسی در محیط اتوکد

 • نرم افزار CATIA

  0 out of 5
  12,500 تومان 4,375 تومان

  نـرم افـزار طـراحـی و مـدل سـازی قـطـعـات صـنـعـتـی دارای اتوران اختصاصی ، به همراه فیلم آموزشی نصب و فعال سازی

 • نرم افزار SolidWorks 2016

  0 out of 5
  13,000 تومان 6,500 تومان

  نرم‌افزار SolidWorks یکی از قویترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای مهندسی مکانیک است که به طور خاص برای طراحی و شبیه سازی قطعات مکانیکی و مدلسازی سه‌بعدی به کار می‌رود و در صنعت طراحی و مدلسازی قطعات مکانیکی، استانداردی برای خود محسوب می‌شود.

 • نرم افزار Visual Basic Collection

  0 out of 5
  10,000 تومان 3,000 تومان

  برنامه‏ نویسی در محیط ویژوال بیسیک

  نسخه ‏های مختلف نرم ‏افزار ویژوال بیسیک

  اتوران اختصاصی گردو  با توضیحات و راهنمای نصب فارسی

  به همراه کتاب‏های آموزشی نرم ‏افزار ویژوال بیسیک

 • نرم افزار Vmware 12 Plus Virtual Machine Collection

  0 out of 5
  10,000 تومان

  مجموعه‌ای کامل از نرم افزارهای مجازی سازی به منظور استفاده چند سیستم عامل همزمان بر روی ویندوز و مکینتاش

 • نرم افزار Windows Server 2012 R2

  0 out of 5
  7,500 تومان 3,750 تومان

  Windows Server 2012  یکی ازجدیدترین سیستم عاملهای مایکروسافت میباشد  که برای سرور ها طراحی شده است. Windows Server 2012  ویژگیهای جدیدی را در زمینه شبکه ،ذخیرهسازی ، مجازیسازی ،محاسبات ابری ،اتوماسیون و … برای کاربران فراهم نموده است. افزایش کارآیی در Windows Server 2012 از مهمترین ویژگی هایش محسوب میشود. با کمک Windows Server 2012  شما میتوانید امور مربوط به آیتی شرکت خود را بسیار ساده تر و سریع تر انجام دهید.

 • نرم افزار گردو Recovery And Backup Assistant Plus Boot Disk

  0 out of 5
  12,000 تومان 4,800 تومان

  مجموعه حاضر یکی از قوی‌ترین مجموعه‌های تهیه پشتیبان و بازیابی اطلاعات از دست رفته است که به وسیله آن می‌توانید هر نوع اطلاعاتی که از روی درایوها و دیسک‌های شما پاک شده باشند، را به آسانی برگردانید، پارتیشن‌های پاک شده و فرمت شده را به حالت اول بازگردانید و دیتاهای از دست رفته خود را بازیابی کنید.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال